Propaganda 2.0 – Posolstvo čínskej komunistickej strany dostáva technický upgrade

Zameranie ich pozornosti je rad mobilných aplikácií a webových stránok, ktoré im umožňujú študovať prejavy čínskeho prezidenta Xi Jinpinga, vrátane jedného, ​​ktorý vytvoril ich vlastný zamestnávateľ, konglomerát skupiny Tidal Star v Pekingu.
 
Tidal Star patrí medzi rastúci počet čínskych firiem, ktoré pracujú pre vládnucu komunistickú stranu v krajine, alebo sa od nej inšpirujú, aby vyvinuli propagačné nástroje high-tech zamerané na šírenie posolstva strany medzi technologicky zdatnou mladšou generáciou.čina.jpg
 
Súprava masovej propagandy strany bola aktualizovaná zo strieborných plagátov a Malovej Zedongovej „Malej červenej knihy“, aby zahŕňala umelo inteligentných čitateľov správ, kampaní s vírusovými sociálnymi médiami a „povinných“ kvízových aplikácií.
 
„Samozrejme študujeme ducha prejavov Xi Jinpinga tradičným spôsobom, ale teraz, keď máme aplikáciu, členovia strany sa v podstate môžu každý deň učiť vynikajúcim predstavám národných lídrov,“ povedal Cheng Hong, ktorý vedie stranícky výbor Tidal Star ,
 
Zamestnanci, ktorí nemajú dobré výsledky na kvízoch aplikácií, budú „povzbudzovaní, aby zlepšili svoje nadšenie“, zatiaľ čo vysoké skóre sú odmenené chválou a oceneniami, dodal Cheng.
 
Veľa z nových technológií bolo zavedených a vylepšených pred Národným ľudovým kongresom (NPC), najvyšším politickým stretnutím Číny, ktoré sa začalo v utorok.
 
Každoročná parlamentná schôdzka zvyčajne vidí nárast propagandy v čínskych štátnych médiách.
 
"Je to obrovská revolúcia a zároveň obrovská výzva pre oddelenie propagandy, aby bola relevantná a mala podiel, keď je všetko, čo je propagandistické, teraz v kybernetickom priestore," povedal Graeme Smith, člen oddelenia pre záležitosti Pacifiku. austrálskej národnej univerzity.
 úuemí.png
Členovia strany sa odrážajú na straníckom znaku Komunistickej strany Číny (CPC), keď sa stretnú na týždennej skupinovej štúdii v spoločenskej miestnosti Tidal Star Group v Pekingu,
Minulý mesiac sa aplikácia s názvom „Xuexi Qiangguo“, ktorá sleduje, koľko času používatelia trávia učením učenia komunistickej strany a ako postupujú s ich štúdiom, stala naj stiahnutou aplikáciou v obchode aplikácií v Číne.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like