Niektoré hry z Google Play zdarma

·         Ak ste si chceli niekedy zahrať spoplatnenú hru Museli ste jednoducho zaplatiť až potom nainštalovať a hrať. Tentokrát Však Google Play prináša novinku a to že niektoré hry a aplikácie si môžete zahrať úplne bezplatné bez ďalších zbytočných poplatkov. Teda lepšie povedané že spoplatnené hry si môžete zdarma stiahnuť. V tejto chvíli sa dajú stiahnuť hry napríklad ako sú Cell 13 , Dungeon Defense , Survival Island: Evolve Pro, Little Red Riding Hood , a mnoho ďalších hier a aplikácií.
 obchod play
·         Avšak táto ponuka je časovo limitovaná. Tieto hry si môžete stiahnuť do pár dní alebo pár hodín. Teraz tomto momente Čítaj Tento článok už ti je to hry nemusia byť zdarma. Ale chcem vás naviesť len na to že ak by ste si chceli budúcnosti nejaké hry Google Play stiahnuť ktoré sú spoplatnené musíte sledovať novinky v tejto aplikácii. Napríklad minulý rok v decembri sa predávala hra na smartfóny a tablety pod názvom Minecraft. Túto hru ste si mohli dať stiahnuť zdarma priamo z aplikácie Google Play alebo za zníženú cenu predajne O2 Slovensko. Preto ak by ste mali o takejto hri záujem Je potrebné aby ste sledovali novinky mali neustály prehľad o novinkách v tejto aplikácii.
 
·         Najčastejšie sa dajú stiahnuť hry ktoré sú od pár centov približne do dvoch eur. Môže sa jednať o logické hry až po akčné závodné hry. Čiže všetky žánre ktorý nie je až taký záujem a preto Google vymyslel spôsob ako získať popularitu na tieto hry. Aj keď sa nejedná o najdrahšie hry z Google Play Ale určite každého poteší platená hra či aplikacia ktorá sa dá stiahnuť zdarma. Dúfam že som vás týmto článkom potešil , určite vyskúšajte možnosť stiahnuť si platenú hru zdarma.
 užívateľské rozhranie
·         Novinky z Google Play môžete sledovať aj tak že si necháte zasielať e-mail, v ktorých  vás budú informovať o akciách alebo novinkách ktorý Google Play bude v najbližších dňoch poskytovať. Ďalšou možnosťou je že budete navštevovať aplikácie Google Play vy budete mať hneď informácie o novinkách a na nových  aplikáciách či hrách v tejto aplikácii.

You May Also Like