Jednoduchá filtrácia vody

Voda je najvzácnejšia tekutina, ktorá je navyše súčasťou nášho každodenného života. Vďaka produktom z e-shopu VODASERVIS môžete z vašej obyčajnej vody jednoducho urobiť veľmi kvalitnú a čistú vodu, ktorá bude absolútne zdravotne nezávadná pre celú vašu rodinu. Keď hovoríme o úprave vody, ako prvé by sme mali spomenúť filtračné vložky. Vložka do filtra na vodu je vyrábaná v rôznych variáciách. Veľmi obľúbený je vinutý polypropylén, ktorý sa postará o jemnú mechanickú filtráciu pitnej vody.

voda z kohútika

Môžete si vybrať z dvoch úrovní filtrácie, a to 5 mikrónov alebo 20 mikrónov. Táto filtračná vložka je cenovo veľmi dostupná a v e-shope VODASERVIS ju môžete zakúpiť len ja 2,70€. Ak hľadáte filtračnú vložku pre horúcu vodu, odporúčame vám filtračnú vložku z vinutého polyporpylénu HOT, ktorá vyniká jemnou filtráciou na úrovni 10 mikrónov. Jej cena je taktiež veľmi dostupná, pretože stojí len 4€. Môžete dať prednosť aj dvojstupňovej filtrácii s filtračnou vložkou STO, ktorá je určená pre domáce filtre. Nielenže sa postará o mechanickú filtráciu, vhodne upraví aj jej chuť a odstráni jej prípadný zápach. Za minútu táto filtračná vložka prefiltruje až 6 litrov vody. Do kúpeľne vám odporúčame využiť sprchový filter.

voda

Odstráni z vody chlór, ktorý nepriaznivo vplýva na našu pokožku. Rovnako si poradí aj s tvrdosťou vody, takže čistenie kúpeľne bude oveľa jednoduchšie. Použitie je jednoduché. Proste ho umiestnite do sprchovacej hlavice. Sprchový filter je v e-shope VODASERVIS dostupný za 8€. Zaujímavým typom filtračnej vložky je filter zo skladaného polypropylénu, ktorého výhodou je to, že je možné ho umývať, čím sa značne predlžuje dĺžka jeho používania, čiže životnosť. Dostupný je v dvoch úrovniach filtrácie, a to 5 a 20 mikrónov. V e-shope VODASERVIS pohodlne nakúpite všetko pre domácu úpravu vody, pričom sa môžete spoľahnúť na super ceny.

You May Also Like