Oživte svoj outfit pomocou dámskej zimnej bundy

Osviežujúce drinky vystriedal teplý čaj, dlhé letné dni sú nahradené krátkymi a chladnými, a v neposlednom rade, letné oblečenie vystriedalo nosenie niekoľkých vrstiev naraz. Áno, opäť prišlo obdobie, ktoré má rád len málokto a mnohí sa tešia, kedy konečne skončí. Zima však nemusí byť až taká strašná, dôležité je sa na ňu správne pripraviť. Aj dámske zimné bundy vám pomôžu spraviť toto obdobie prijateľnejším, musíte si však správne vybrať.

bunda

Parka ako dokonalý zástupca dámskych zimných búnd

Neviete čo na seba? Už sa vám zunovali klasické dámske zimné bundy alebo kabáty a chceli by ste siahnuť po niečom netradičnom? A ako bonus dokonca veľmi peknom a pohodlnom? Čo tak vyskúšať parku? Určite sa s ňou bežne stretávate, avšak možno netušíte, že práve to, čo vás zaujalo na iných ženách je parka. Parka však nie je ani bunda, ani kabát, ale niečo medzi tým. Predstavuje mix bundy a kabátu, pričom z každého si zobrala len to najlepšie – dĺžkou je blízka kabátu, bunde zase ležérnym štýlom. Parky je možné nosiť na jeseň, na jar alebo v zime. Rozdiel medzi jednotlivými obdobiami je v jej zateplení. Počas chladných, zimných mesiacoch siahnite po parke s vatovaním. Čím hrubšia bude, tým lepšie pre vás – zima vám určite nebude. Veľkým hitom sú parky, ktoré majú kožušiny. Ak teda chcete byť tento rok trendy, parka predstavuje najlepší spôsob vyjadrenia vášho štýlu a osobitosti!

Dámske zimné bundy, v ktorých vám už nebude zima

Veľkým trendom sú aj bundy, ktoré majú čo najviac kožušiny. Nemusíte sa hneď desiť – kožušina nemusí byť pravá. Trendom sú bundy z umelej kožušiny a plyšové kabáty. Obľúbené sú v dvoch základných strihoch – kabátový strih, ktorý siaha pod zadok či jeho kratšia verzia, ktorá siaha tesne pod zadok. Takéto bundy pôsobia elegantne a doplnia akýkoľvek outfit. Aj jednoduchý štýl sa vďaka bunde z umelej kožušiny stane zaujímavým. Okrem toho vám v nich bude aj príjemne teplo. Ak chcete byť štýlová a cítiť sa príjemne aj počas treskúcej zimy, tento typ je pre vás ako stvorený.

dámské bundy

Stále váhate nad tým, akú zimnú bundu si pre tento rok vyberiete? Na stránke https://www.glashgirl.sk nájdete širokú ponuku dámskych zimných búnd, vďaka ktorým budete štýlová. Okrem toho na tejto stránke nájdete aj ostatné časti odevov, ktoré dajú tú správnu bodku za vyjadrením vašej osobnosti. Z ponuky si určite vyberiete, preto navštívte túto stránku ešte dnes.

You May Also Like