Spoločnosť Royal Caribbean ponúka plavby na súkromný ostrov na Bahamách

Od ponúkania prvotriednych služieb a zábavných aktivít na palube svojich báječných výletných lodí táto oceňovaná výletná linka zvýšila svoju úroveň tým, že zaviedla svoj prvý vôbec konsolidovaný súkromný ostrov pre rekreantov, aby si užili zážitok ako žiadny iný.
CocoCay je prvým súkromným ostrovom, ktorý spustila spoločnosť Royal Caribbean International. Vďaka tomu, že Bahamy sú jednou z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších destinácií pre cestovateľov po celom svete, Perfect Day at CocoCay od Royal Caribbean vám umožní skutočne zažiť aké je to byť na súkromnom ostrove na Bahamách.

výletní loď.jpg

Najväčší tobogán Severnej Ameriky
Preskúmajte 'Oasis Lagoon', najväčší sladkovodný bazén v Karibiku, a strávte čas jednoducho vyhrievaním na tropickom slnku, popíjaním koktailov s priateľmi a rodinou.
Pre tých, ktorí milujú dobrodružstvo a vzrušenie, má CocoCay v jeho srdci Thrill Waterpark, ktorý napáda hostí vzrušujúcimi aktivitami. V aquaparku sa nachádzajú dve chvályhodné veže s 13 toboganmi. Má najväčšie vlnobitie v Karibiku a ide o najvyšší tobogán v Severnej Amerike.
Súčasťou tohto aquaparku je aj „Adventure Pool“, ktorý ponúka prekážkovú dráhu pre rodiny s deťmi a Splash Summit ponúka dobrodružným rodinám vzrušujúci zážitok zo šiestich šmýkačiek.
Skutočná krása súkromného ostrova
Urobte si sladký únik na Chill Island, kde na vás čakajú nedotknuté, krištáľovo čisté tropické vody a biely piesok. Vďaka Chill Grill, najväčšiemu stravovaciemu miestu na ostrove, a vodným športom, ako je šnorchlovanie, výlety na vodných skútroch a plážové bary nikdy nebudete chcieť odísť.

bahamy.jpg

Najmodernejšie výletné lode
Royal Caribbean International zapojila niektoré z najväčších a najmodernejších lodí, ktoré sa majú nasadiť z New Yorku, Floridy a Orlanda na tento zábavný súkromný ostrov. Tieto plavby ponúkajú trasy od víkendových ciest 2, 3, 4 a 5 nocí až po rozsiahlych 7 až 8 nocí, pokrývajúce nielen dokonalý deň v CocoCay, ale aj iné malebné destinácie ako Mexiko, Miami či Bahamy.
Je to dokonalý útek na mori a presahuje to, čo sa dá očakávať od dovolenky na pláži. Takže neváhajte, zbaľte si kufor a rezervujte si svoju dovolenku na Bahamách už dnes!

You May Also Like