O poolingových službách

Prepravovaný tovar je potrebné doručiť na požadované miesto v poriadku bez porušenia, v zachovalom, pôvodnom stave. Pri zasielaní tovaru pôsobia na danú zásielku rôzne vonkajšie vplyvy. Ak potrebujete mať istotu, že váš tovar bude vhodným spôsobom doručený adresátovi, máte možnosť využiť takzvané poolingové služby. Poolingové služby ponúkajú rozsiahlu ponuku obalov, ktoré sú vhodné na prepravu daného, konkrétneho tovaru.

prepravky na prenájom

Poolingové služby https://www.schoellerallibert.com/sk/markets/pooling ponúkajú prepravky, palety aj kontajnery pre prepravu produktov, pre ktoré sú vhodné. Produkty určené na prepravu sú použiteľné mnohokrát, nevyznačujú sa jednorazovým použitím, takže sú šetrné k životnému prostrediu.

Ak vás trápi otázka, ako prepraviť tovar bez jeho porušenia, oslovte nás prostredníctvom kontaktných údajov a ostatné už nechajte na nás. Palety, kontajnery a ostatné vhodné pomôcky na prepravu si môžete objednať, kúpiť, alebo prenajať a následne vrátiť. Ak patríte k výrobcom, alebo sa venujete http://www.alkoholik.cz/zavislost/forum/3-jsem-alkoholik-a-nevim-co-dal/34815-comu-sa-venujete-ak-nepijete.html distribúcii tovaru, určite oceníte tieto možnosti, ktoré vám zjednodušia vaše fungovanie. Produkty, ktoré ponúkame, či už využijete kúpu alebo prenájom, sú kvalitné, vyrobené na základe certifikovaných štandardných postupov, s dlhou dobou životnosti. Nie sú náročné na údržbu, nevyžadujú si žiadne špeciálne čistenie, postačí klasický čistiaci saponát a teplá voda. Požičiavané produkty sú skontrolované pri prijatí a pri požičaní, takže sa k vám dostane v každom prípade funkčný, nepoškodený, hodnotný produkt, ktorý je určený k použitiu na uľahčenie práce, prepravu tovaru jednoduchým a pohodlným spôsobom bez zbytočného preťažovania sa.

využite naše poolingové služby

Naša spoločnosť ponúka viac typov prepraviek a kontajnerov, ktoré sa od seba odlišujú ich charakteristickými vlastnosťami. Skladacie prepravky je možné umiestniť na seba, čím sa šetrí miesto. Je zachovaná cirkulácia vzduchu, ktorá je potrebná napríklad pri preprave a uskladnení ovocia alebo zeleniny. Ich využitie je značné nielen v potravinárskom priemysle, ale aj v iných odvetviach. Poolingové služby sú tu pre vás.