Kde si privyrobiť?

Každý z nás sa snaží prácou zarobiť na živobytie. Nie každému sa však podarí zohnať zamestnanie, ktoré by mu prinieslo veľký zárobok. Často sa preto ľudia snažia založiť podnikanie, no v dnešnej dobe sa uchytia len tí najlepší. Pre ostatných sú tu zamestnania s priemerným zárobkom. O to horšie to je pre študentov či mamičky na materskej dovolenke. Práve tie sa snažia si cez chvíľu voľno privyrobiť nejaké to Euro navyše. Na internete lákajú na rýchly a vysoký zárobok samí podvodníci. Lepenie obálok, skladanie pier, klikačky alebo čítanie mailov. Väčšina z toho vôbec nefunguje a vy musíte mať šťastie aby ste natrafili na serióznu ponuku. Existujú však stránky, kde po registrácií je vašou jedinou úlohou vypĺňať dotazníky. Týmto spôsobom nezbohatnete, no v dnešnej dobe, kedy trávime toľko času na internete, tých pár minút na vyplnenie si nájde každý. Je niekoľko overených internetových stránok, ktoré vám zaručene nejaké Euro prinesú.

investice
 
Mobrog.com                           Stačí sa zaregistrovať, vyplniť čo najlepšie svoj profil a začať zarábať. Dotazníky nie sú na výber, ale vždy vám prídu na profil. Preto je dobre o sebe vyplniť čo najviac informácií, keďže každý dotazník má zameranie, podľa ktorého je rozposlaný vhodným respondentom. Už ho jednoducho len otvoríte a vyplníte. Ceny sa pohybujú podľa rozsahu. Za väčšie si však dokážete na účet pripísať aj 3 Eurá.   Minimálna suma na výber je 5 Eur.
 
Marketagent.com                    V podstate rovnaký princíp ako pri Mobrog. Suma na výber je dobrovoľná, ale pri posielaní na Paypal sa strháva poplatok, ktorý sa vám pri častých, nízkych prevodoch neoplatí. Najvýhodnejšie je si financie posielať na Skrill, kde prevod je bez poplatku.

dolary
 
Národný panel.sk                   Slovenská stránka, kde vám taktiež chodia dotazníky, za ktoré získavate oplátky. Je to mena, ktorú si potom môžete nechať poslať na účet v podobe peňazí. Tu však máte možnosť nazbierané body darovať na charitu, alebo ich vymeniť za nejaký produkt z ponuky. Žiaľ, táto stránka nepodporuje smartfóny a pripojiť sa môžete len cez notebook.

You May Also Like