Výnimočná denná ponuka jedál a omnoho viac v Gurmánskom dvore u Oravca

Chystáte sa na obed so svojimi priateľmi, kolegami alebo so svojím milovaným/ou v príjemnej reštaurácii? Ste v práci alebo nemáte čas pripraviť si chutné jedlo? Alebo máte chuť potešiť svoje chuťové poháriky exkluzívnym denným menu? Žiaden problém.

Denné menu Bratislava ruzinov Gurmanskydvor Vás nenechá o hlade nech ste kdekoľvek. Sme reštaurácia s dlhoročnou tradíciou od roku 1944. Naším poslaním je pripravovať pre Vás exkluzívne denné menu, ktoré si môžete vychutnať v príjemnom prostredí našej reštaurácie v interiéri alebo na terase pod viničom. Alebo jednoducho objednať prostredníctvom nášho webu alebo telefonicky na t. č.: 0905 951 718, a my Vám jedlo doručíme až k Vám.

Každý deň pre Vás chystáme pestrú ponuku denného obedového menu. Nájdete tam dva druhy polievok a tri druhy hlavných jedál. Plus 5-6 stálych jedál – tzv. minútiek za zvýhodnenú cenu vrátane polievky.

menu

Čo Vám ponúkame?

  • exkluzívne denné menu na každý deň, (od pondelka do piatku)
  • donášku menu v rámci Ružinova a prievozu, prípadne pri väčšom odbere do iných častí Bratislava,
  • tradičnú domácu kuchyňu,
  • klimatizované priestory ako stvorené pre horúce letné dni,
  • odreagovanie pre deti – trampolína, stolný futbal,
  • možnosť vychutnať si u nás sledovanie televíznych prenosov,

Oslavy, rauty, eventy, a iné…

Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca v bratislavskom Ružinove predstavuje ideálne miesto pre akúkoľvek spoločenskú akciu. Milí, ochotní a skúsení personál prevádzky sa postará o skvelú organizáciu, či už ide o svadby, oslavy, promócie, firemné akcie, kary, teambuildingy a iné. Jedinečná letná terasa pod viničom ovplýva príjemnou atmosférou, kde sa hostia v letných dňoch môžu osviežiť našou ponukou drinkov a ochutnať špeciality reštaurácie. Takisto sa môžu pokochať čarovnou fontánkou, ktorá sa tu nachádza.

oslavy

Prenájom reštaurácia zadarmo

po 15:00 hodine sú priestory reštaurácie dostupné verejnosti pre hudobné, športové či iné skupinky.

Prenájom miestnosti je zdarma, a zaplatia si len za konzumáciu jedál a nápojov v reštaurácii.

You May Also Like