Váš život by bol dokonalý, keby neexistoval tento problém

Každý človek by chcel mať dokonalý život. A viem, že ako mnoho ľudí, tak aj vy. Nič vám v dokonalom živote nebráni. Teda len jeden problém, ktorý musíte odstrániť aby ste dosiahli taký život, po akom túžite.

sebevědomí

Tým problémom je podceňovanie seba samého. Je to hrozná vlastnosť nás ľudí. Porovnávame sa s ostatnými úplne vo všetkom. Ten má lepšiu postavu, ten má viac peňazí, ten mal lepšie detstvo.. Dosť! Vedie to len k tomu, že si vytvoríte v sebe pocit, že nie ste dostatočne dobrý. Začnete o sebe pochybovať, podceňovať sa. Máte pocit, že musíte mať alebo vyzerať tak ako niekto iný. Ak sa vám to nepodarí dostaví sa pocit sklamania, znepokojenia, depresia, zlá nálada a môže sa to dokonca prejaviť aj na vašom zdraví.

Táto vlastnosť vám bráni aby ste sa pohli ďalej a zlepšili svoj život. Zbavte sa strachu, čo si o vás pomyslia druhí ľudia, čo budú o vás hovoriť…Prestaňte, riešiť názor ostatných ľudí ale začnite riešiť svoj názor sám na seba. To je oveľa dôležitejšie. Ako vnímate sám seba.
Nerozprávajte ako sa niečo nedá a prečo to nemôžete. Jednoducho urobte to, po čom túžite, nech je to akokoľvek ťažké. Začnite si veriť. Veriť sám v seba. Prekonajte sám seba, svoju zónu komfortu. Začnite sa vnímať aký ste skvelý a jedinečný človek. Buďte sám sebou. Ukážte svetu svoju výnimočnosť veď to vás robí iným / rozdielnym. A byť iný ako ostatní je to najkrajšie.

Na tom, ako vnímate sám seba veľmi záleží. Pretože ako vnímate sám seba, tak vás vníma aj vaše okolie. Ak sa budete podceňovať, že to nezvládnete, a že nemáte to čo majú ostatní a budete sa stále porovnávať…Budú vás tak vnímať aj ostatní. Začnite veriť v svoje schopnosti, talent a vo vaše vlastnosti.

přestávka

Dokážete všetko, po čom túžite. Len musíte tomu veriť. Musíte veriť sám sebe a svojim schopnostiam. Všetko sa dá dosiahnuť aj dokonalý život. Len sa nesmiete podceňovať a porovnávať s ostatnými. Len tak môžete dosiahnuť život po akom túžite.

You May Also Like