Väčší priestor, viac svetla a modernejší domov dosiahnete presklením

Ak sa práve premýšľate, ako zmodernizovať svoj byt alebo dom, ste na správnej adrese. Poradíme vám, ako dosiahnuť väčší priestor a presvetliť svoj domov pomocou použitia skla www.sfkzv.sk/ako-sa-zije-so-sklom.

obývák

Vchodové dvere
Dobre navrhnuté vstupné dvere vytvárajú pozitívny prvý dojem a poodhaľujú atmosféru zvyšku domu. Od bočných svetiel po horné svetlíky zohráva sklo vchodových dverí dôležitú úlohu – poskytuje výhľad, svetlo a architektonický charakter.

Arkierové okno
Ponúka mnoho výhod, napríklad nádherný výhľad, prirodzené svetlo, možnosť sedieť vo výklenku okna. Tiež prepája vonkajšok s vnútrajškom.

Svetlík
Keď strechy okolitých domov obmedzujú prílev svetla do vášho domu, riešenie ponúka vetlík. Vytvorte rovnováhu medzi exteriérom a interiérom a presvetlite si vnútorný priestor.

Strešné a vysoké okná
Strešné alebo vysoké okná zaručia prirodzené svetlo bez obmedzenia vášho súkromia či skladovacieho priestoru. Vnútri tak budete mať kúsok vonka, môžete sa kochať oblohou či stromami. Vysoké okná zase zabezpečia dostatočný prísun čerstvého vzduchu.

Francúzske okná
Ak túžite po maximálnom výhľade a svetle, čo je lepšie ako okná siahajúce od podlahy po strop? Takáto sklenená stena ponúka vzdušnú otvorenosť slnečnej izby a prepája exteriér s interiérom.

Moderné okná
Čisté línie a otvorený priestor modernej architektúry si žiada okná s modernými hranami. Vďaka novým technológiám, ktoré zaručujú aj štýl aj energetickú efektivitu, dizajn moderného okna je len na vašej predstavivosti.

Vitrážové okná
Jednoduchý spôsob, ako vniesť osobitosť a farebnosť do neutrálneho priestoru bez obmedzenia súkromia.

dům

Špecifické okná
Ide o široký záber možností – tvar, proporcie, usporiadanie, atď. – z ktorých si môžete vyberať dovtedy, kým nájdete tú správnu, tak, aby spĺňala požiadavky vášho unikátneho štýlu.

Neobvyklé tvary
Vyberať si môžete z štvorcových cez okrúhle až po oblúkové tvary. Pekne tvarované okno je umeleckým dielom. Neobvyklé tvary okien zdôrazňujú architektonické detaily.

You May Also Like