V bublinkovej obálke bude vaša pošta dobre chránená

Plastové obálky sú vynikajúcou voľbou na použitie pri posielaní zásielok poštou nielen na Slovensko, ale aj do ďalekého zahraničia. Odolnosť materiálu je zárukou, že všetko, čo do nich vložíme, prežije cestu počas prepravy a k adresátovi sa dostane nepoškodené.

package-2366468_640

Zákazníci pošty využívajú jej služby na zasielanie rozličných zásielok a balíkov v rámci Slovenska, ale aj do zahraničia. Niektoré musia putovať niekoľko dní, kým sa dostanú do rúk adresáta, a pri tejto ceste dochádza k manipulácii s nimi, častokrát aj nie veľmi ohľaduplnej, čo môže obsah zásielok vážne poškodiť. Aby k tomu nedochádzalo, na trhu sa objavili okrem klasických plastových obálok aj bublinkové. Ich odolnosť je ešte o čosi vyššia, pretože na vnútornej strane majú nalepenú bublinkovú fóliu, ktorá tlmí nárazy a tlak na obsah zásielky, ktorý by ju mohol poškodiť.

Trh ponúka obálky vo viacerých rozmeroch, aby bolo možné posielať rozličné druhy tovarov, základ tvoria s povrchovou úpravou v bielej farbe a čiernej matnej s lepiacim pásikom, no je možné kúpiť si aj obálku s holografickou úpravou a so zatváraním posuvným jazdcom. Lepiace pásiky sú však uzatvárateľné iba raz, no posuvný jazdec umožňuje bublinkové obálky obálku otvárať a uzatvárať mnoho krát.

Balenia, ktoré sú dostupné pre zákazníkov, obsahujú 10 alebo 100 kusov obálok, aby boli uspokojené požiadavky všetkých zákazníkov, pretože sú medzi nimi aj podnikatelia, ktorí zásielky posielajú denne vo väčších množstvách, a tak je pre nich výhodnejšie zakúpiť si finančne lacnejšie balenie s väčším počtom obálok.

bubble-wrap-316133_1280

Bublinky na vnútornej strane obálky sú dostatočnou zárukou, že tovar, ktorý je v obálke vložený, bude vzduchotesne uzatvorený a teda aj chránený pred vlhkosťou, prachom a nečistotami, slnečnými lúčmi či poškodením tlakom počas celej prepravy. Výber farebnosti či typu uzatvárania a veľkosť obálky je len na zákazníkoch, ponuka je však široká, stačí si len vybrať tú správnu.