Tenisky k sukni? Prečo nie!

Predstava, že ženskú obuv musí tvoriť väčšina topánok na opätku, je dnes dávno minulosťou. Samozrejme, stále sa nájde množstvo žien, ktoré túto obuv milujú a nenosia ju jedine na behanie. Je to prirodzené, ale nie je prekvapením, že existuje aj druhá skupina žien, ktorá má doma jediné topánky na opätku a tie sú ešte zo stužkovej slávnosti, ktorou si skoro každá z nás prešla na strednej škole.
Niektoré ženy musia nosiť opätky kvôli práci a tak je pochopiteľné, že si na to buď zvyknú, alebo na všetkých ostatných udalostiach sa už opätkom vyhýbajú.

kecky

Neexistuje odpoveď na to, či ich nosiť, alebo nie. Zo zdravotného hľadiska to pre vysoké opätky asi veľmi ružovo nevyzerá. Každá z nás už určite zažila tú bolesť, keď si vyzula po celom dni topánky na vysokom opätku. Odreté päty a otlačené prsty na nohách. Možno si nájdete svoju veľkosť a topánka sa zdá pohodlná, verte mi, pre nohu nie je veľmi komfortné byť celý deň v takejto neprirodzenej polohe.
To však neznamená úplnú stopku týmto topánkam. Na niektoré udalosti sa jednoducho hodia len takéto topánky, robia ženskú postavu viac sexy, pretože predlžujú nohy. Hodia sa k úzkym sukniam, či elegantným šatám.

botasky

Dnes sa ale nájdu aj ženy, ktoré rady experimentujú a k šatám, či sukni si obujú tenisky. Nie je na tom nič výnimočné a dá sa povedať, že už je to úplne normálne a trendy.

Tenisky si ženy obľúbili hlavne vďaka tomu, že sú omnoho pohodlnejšie ako topánky na opätku, pasujú takmer ku všetkému a pokiaľ ste žena, ktorá úplne neobľubuje chôdzu na vysokých opätkoch, pri teniskách sa nemusíte trápiť, že sa niekde potknete alebo spadnete.

botičky

Takže, drahé žienky, netrápte sa viac nad tým, čo diktuje najnovšia móda a trendy. Pokiaľ sa vám páčia opätky a chcete si ich obuť, urobte to. Pokiaľ preferujete tenisky, noste tie. Nikde nie je napísané, že žena je povinná nosiť topánky na opätkoch len preto, že je žena. Obujte si to, v čom sa cítite pohodlne a sebavedomo zároveň.

You May Also Like