Príjemné senzuálne dotyky a tantrická masáž

Možno ste počuli tvrdenie, že ľudské dotyky dokážu liečiť. Prinajmenšom priniesť príjemný, hrejivý pocit a niekedy tú potrebnú úľavu, ktorú v našom živote potrebujeme. Takéto dotyky si môžu dopriať ľudia medzi sebou, ktorí sa úprimne milujú, ale vieme, že s príjemnými dotykmi na odbornej úrovni pracujú hlavne masážne salóny.

nohy, posteľ

Tie ale môžeme deliť na niekoľko kategórií, resp. na cielené účinky, na ktoré sa orientujú. Každá z nich má totiž svoj špecifický postup a hlavne výsledok. Najčastejšie si asi vybavíme tú, ktorá sa orientuje na odstránenie bolestí tela, čiže chrbtice, nôh, hlavy, atď. Mnohé z nich majú skôr medicínsky charakter a niektoré sa praktizujú ako súčasť rehabilitácie po vážnejšom zranení či ochorení.

Ale kvalitnú masáž rozhodne nemusíte zažiť len v prípade, ak ste prešli vážnym zranením a dokonca ani vtedy, ak cítite bolesť. Salón môžete navštíviť ako rekreačnú službu a verte tomu, že sa po nej budete cítiť oveľa lepšie. V našom hlavnom meste napríklad natrafíte na veľmi zaujímavú službu, akou je senzuálna masáž poskytovaná v tantra salóne.

  • Je špecifická najmä tým, že bude citlivým spôsobom pracovať s vašou sexuálnou energiou.

Používajú sa pri nej senzuálne dotyky, ktoré sú intenzívne, čím v tele prebúdzajú rozkoš, vzrušenie a zároveň prinášajú kvalitné prekrvenie organizmu. Zákazník pri nich cíti veľmi príjemné pôžitky, no zároveň dokonalé uvoľnenie. Týmto spôsobom sa z neho odstraňujú viaceré telesné, psychické a sexuálne bloky. Bloky, ktoré sú v ňom zadržiavané a dajú sa uvoľniť práve originálnou tantrickou masážou.

masážny olej, deka

Salón pritom ponúka pomerne širokú ponuku tantrických masáží rozdelených do niekoľkých kategórií. Pre začiatočníkov je najlepšia „classic“, skúsenejší si však môžu trúfnuť takisto na senzuálnu body to body masáž, ktorá znamená doslova trenie „telo o telo“ a používa sa pri nej špeciálny olejček pre lepšie kĺzanie.

You May Also Like