Prečo zvoliť pružinové matrace pre vašu posteľ?

Ako si vybrať ten správny matrac? To je otázka, ktorú si kladú mnohí z nás pred kúpou nových matracov. Kritérií pre výber je hneď niekoľko, musíme zosúladiť vlastné preferencie, možnosti trhu, rozmery našej postele a v neposlednom rade aj finančný rozpočet. Nie je jednoduché zorientovať sa v dostupnej ponuke, keďže technologicky výroba matracov pokročila. My ale dopredu nemôžeme vedieť, ako sa nám na danom matraci bude spať. Matrac síce môžeme po čase vrátiť, ale vyžaduje si to dodatočné úsilie a vybavovanie. Radi by sme preto išli na istotu a investovali do niečoho, čo bude pre nás pohodlné, zdravotne nezávadné a zmestí sa aj do rámu našej postele. Na trhu môžeme nájsť dva dominujúce druhy matracov. Sú to penové a pružinové matrace. Pozrime sa bližšie na matrace pružinové.

Postel3

Pružinové matrace sa vyrábali už od nepamäti. Do súčasnosnej podoby ale prešli zásadnými zmenami, čo sa týka použitých materiálov a aj technologického prevedenia. Pružinové matrace už dávno nie sú tie druhy matracov, z ktorých po zodratí vrchnej látky vytŕčajú pružiny a ani tie, ktoré hlučne vŕzgajú pri každom pohybe. Moderné pružinové matrace sa vyznačujú dlhou životnosťou.

Spanok2

Ako hovorí ich názov, sú vybavené pružinami, vďaka čomu dodávajú telu potrebnú oporu pri spaní. Pružinové matrace sa preto radia medzi zdravotné ortopedické. Pružinové matrace Segum.sk sú výnimočné vo svojom samotnom prevedení. Firma SEGUM má bohaté skúsenosti s výrobou a distribúciou matracov, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy. Ich pružinové matrace obsahujú pružinu Bonell, ktorá poskytuje pri spaní tvrdší povrch. Pružina je ďalej chránená vrstvou z kokosového vlákna, čo jej dodáva dlhšiu životnosť. Hrúbku pružín si môžete zvoliť podľa na základe preferencií ohľadne tvrdosti matraca. Pružinové matrace SEGUM sú pre vás zaručene výhodnou kúpou.

You May Also Like