Nebojte sa byť iný

Aj vy si potrpíte na farby http://www.legie.info/kniha/15079-viktoria-darsane-posadnuta ? Alebo som tým len ja taká neuveriteľne posadnutá? Je pravdou, že naozaj nemám rada stereotyp a to skutočne v ničom. Nerada som súčasťou davu a snažím sa urobiť všetko pre to, aby som bola proste iná. Originálna. Niekto by možno povedal, že to chcem za každú cenu, no nie je to celkom pravda. Len ma jednoducho nebaví, keď má každý všetko úplne to isté. Je preto dôležité, aby bolo vždy niečo inak, ako sú ľudia zvyknutí.

led pásek

Môj priateľ s tým najprv nebol celkom stotožnený. Bol vychovávaný v inom duchu, ako som bola ja. Kým ja som vyrastala ako osobnosť, ktorá si má robiť čo len chce a nepozerať sa na ostatných, on mal byť stále len vzorným synom a robil všetko, čo sa od neho očakávalo. Mal si nájsť dobrú prácu, postaviť dom a mať rodinu. Bol vychovávaný v stereotype. Mne sa to nepáčilo. A jemu sa zase páčilo, že som taká bezprostredná. No, až do chvíle, kedy som mu povedala, že chcem prerobiť celý náš byt.

Ten bol zariadený podľa neho, ja som však chcela, aby tam už bolo niečo zo mňa. Priateľ sa bál, že z toho urobím sídlo cirkusantov, no ja som už skutočne bola otrávená hnedou a béžovou a chcela som každej miestnosti dodať trochu farby. Nakúpila som preto led pásky, aby som sa mohla dostatočne realizovať. Aj keď bol môj priateľ zdesený, vysvetlila som mu, čo mám na pláne. Bol skeptický, no nechal ma. Bol to predsa aj môj domov. Musela som sa do toho vložiť aj ja.

osvětlení

Bavilo ma vyberať rôzne farby, ktoré by spolu mohli alebo aj nemuseli ladiť. Bola som nadšená z toho, ako to celé vyzerá a nemohla som sa dočkať toho, čo na to povie. Nevyzeralo to prehnane. Bolo to jednoducho iné a s tým som sa teda vedela stotožniť. Našťastie, vedel sa s tým stotožniť aj on. A my máme konečne niečo, čo má krásnu farbu.A to len vďaka správnemu osvetleniu. A vy sa ako realizujete?

You May Also Like