Na čom vážne záleží

Som ten typ človeka, ktorý chcel mať vždy všetko iné, ako mali ostatní ľudia. Neviem či sa celkom dobre rozumieme, ale jednoducho som nikdy nechcela mať veci, ktoré mali všetci ostatní. Bola som na to trochu zaťažená a veľmi mi záležalo hlavne na tom, aby veci, ktoré mám, boli originálne a aby jednoducho nie každý vedel zareagovať a nie každý si tú danú vec dal do svojho domova. Preto som sa rozhodla, že urobím všetko preto, aby to tak bolo. Aj keď je pravda, že som to nechcela až tak preháňať, ale napriek tomu som sa tomu proste nevyhla.

dveře posuvné

ČASTO SA ZAMERIAVATE NA DÔLEŽITÉ VECI

Ja som sa zamerala vždy na veci, ktoré sú vážne dôležité. Teda, pre mňa. A to bolo naozaj hlavné a pre mňa také dôležité, že som sa naozaj nevedela pozrieť na veci úplne inak. Asi je smiešne, že som chcela maličkosti a že som úplné maličkosti aj riešila. Napríklad som rozmýšľala nad oknami. Nad kachličkami, nad tým akú si dám do svojho bytu posteľ a samozrejme aj nad tým, ako budú vyzerať posuvné sklenené dvere. Vedela som, že to možno niektorým ľuďom príde trochu cez čiaru, mne na tom však vážne záležalo.

dveře skleněné

KEĎ CHCETE MAŤ VŠETKO TIP-TOP, MUSÍTE SA SNAŽIŤ

Okrem toho, že som sa vždy zameriavala hlavne na originálne veci, chcela som aj oveľa viac. Chcela som, aby bolo všetko perfektné. Áno, som chorá perfekcionistka, ale viete čo? Absolútne mi to nevadí, pretože je to presne tak, ako to má byť. Je mi jedno, že možno nie je všetko také, aby sa to páčilo všetkým, ale musí to byť perfektné aspoň podľa mňa. To je niečo, na čo sa zameriavam a na čo sa chcem zamerať, nech sa deje čokoľvek. Viete, proste to tak cítim. Ak sa to dá vôbec pochopiť. No neobávala by som sa toho, že som nepochopená, práveže si myslím, že ľudia vedia, o čo naozaj ide. A tiež vedia aj to, prečo je to pre mňa také dôležité, pretože sa nájde mnoho takých, ako som ja.