Biele obývacie steny a ako sa orientovať v jednotlivých štýloch

Výber konkrétneho štýlu bielych obývacích stien je závislý predovšetkým od toho, do akého štýlu ste sa rozhodli ladiť ostatné zariadenie obydlia. Biele obývacie steny tvoria zostavu alebo ak chcete celok viacerých prvkov, pričom ten by rozhodne nemal pôsobiť v celkovom zariadení nijako rušivo a mal by pôsobiť s ostatným nábytkom https://www.drevona.sk/ a zariadením celistvo. Tým sme však v žiadnom prípade nechceli povedať, že štýly nemôžete medzi sebou kombinovať. Práve naopak, niektoré z nich si spolu dokonale sadnú a vytvoria absolútne originálnu obývaciu izbu. Minimalistické riešenie bielych obývacích stien je napríklad veľmi dobre kombinovateľné s vintage nábytkom alebo jednoduchým industriálnym prístupom.

obývací stěna

Postavte biele obývacie steny do úplne inej a originálnej úrovne

Ani pri bielych obývacích stenách sa nebojte experimentovať. Strach z nepoznaného alebo neúspechu nám pri zariaďovaní našich príbytkov neraz zväzuje ruky a tu vidia problém aj dizajnéri z oblasti interiéru. Len málokto sa totižto odváži ísť do odvážneho riešenia aj napriek tomu, že takýmto prístupom vytvorí dokonalý originál, ktorý by na prvý pohľad upútal každú návštevu.

bílá stěna

Aj biele obývacie steny možno rozdeliť na viaceré varianty a typickým je delenie v závislosti od jej rozvrhnutia. Najviac rozšírenými bielymi obývacími stenami sú v tomto ohľade riešenia s dvierkami. Obľúbenosť týchto zostáv je vysoká hneď z niekoľkých dôvodov. Takéto steny vyhľadávajú tí z nás, ktorí upratovanie príliš v láske nemajú a do skriniek tak dokážu niektoré veci rýchlo nahádzať. No a potom sú to tí, ktorí aj v obývacích stenách vidia isté možnosti odkladacieho priestoru. Čo do nich uložia už necháme samozrejme na nich, no v menších panelákových bytoch nemusí byť miest na odkladanie rôznych vecí vždy dostatok. Iným riešením sú obývacie steny pozostávajúce predovšetkým zo systému políc a tie ponúkajú oveľa väčšiu mieru sebarealizácie. Na tieto police viete umiestniť predmety od výmyslu sveta a ideálne sa sem hodia také, ktoré chcete mať neustále na očiach. Sošky, fotografie, suveníry alebo imidžové hodiny sú tými najviac preferovanými predmetmi v týchto miestach obývačky. Okruh materiálov pre obývacie steny je pomerne úzky, a tak záleží len na vás, či si vyberiete drevo, laminát alebo MDF dosku.

Veľký výber obývacích stien nájdete na webovej stránke https://www.sconto.sk/.

You May Also Like