Zažite neobyčajné cestovanie vlakom pozdĺž najkrajších miest sveta

Rocky Mountaineer
Rocky Mountaineer má niekoľko rôznych trás z ktorých možno vyberať, ale cesta z národného parku Banff do Vancouveru je veľmi populárna medzi Kanaďanmi, rovnako ako ľuďmi z celého sveta. Prejdite sa do hôr, kaňonov, riek, a to všetko z pohodlia vlaku. Služba Gold Leaf zahŕňa súkromné ​​prehliadky, gurmánske jedlá a bezplatné alkoholické nápoje.

lokomotiva

Royal Scotsman
Existuje veľa úžasných výletov, ktoré ponúka Belmond Royal Scotsman, ktorý trvá dva až sedem dní a odchádza z Edinburghu. Päťdňová cesta po Škótskej vysočine zahŕňa návštevy liehovarov a hradov po celej krajine. Royal Scotsman je jediným luxusným vlakom v Spojenom kráľovstve a hosťuje maximálne 36 hostí, čo robí tento výlet individuálnym zážitkom. 

Seven Stars
The Seven Stars v Kjúšú je najluxusnejším vlakom v Japonsku. Sedem vozňov sa môže pochváliť 14 apartmánmi a môže prevážať až 30 osôb. Dvojdňový výlet sa tiahne okolo Fukuoka, zatiaľ čo štvordňová voľba vám prináša cestu cez južné Japonsko. Pohľady a interiér samotného vlaku sú úchvatné. Dekor ponúka palisandrové a javorové steny, podlahy z orechov, papierové okenné kryty a sklenené dvere s leptanými kvetmi a vtákmi.

Maharajas Express
Maharajas 'Express v Indii je týždenná cesta z Dillí do Bombaja. Na ceste navštívite Jodhpur, Taj Mahal, Ajanta jaskyne a známu pevnosť Amer Fort. Je to expedícia s dôrazom na najväčšie atrakcie v Indii a vzdelávanie cestovateľov o bohatej kultúrnej histórii krajiny. Ohromujúca a krásna výzdoba bola inšpirovaná zlatými dňami Raju.

Rovos Rail
Ponorte sa do scenérie a divočiny Južnej Afriky, Zimbabwe, Namíbie a Tanzánie s Rovos Rail . Všetky vozne majú vlastný salónik a kúpeľňu, ktorá má viktoriánsku vaňu a samostatnú sprchu. Prírodné scenérie, ktoré uvidíte z okien vlaku, sú neuveriteľné a pri rýchlosti 60 kilometrov alebo nižšej môžete vždy získať perfektný záber svojho okolia.

vlak

Venice Simplon – Orient Express
Cesta do Benátok vlakom Simplon-Orient-Express z Londýna, je expedícia, ktorá trvá iba jednu noc, no napriek tomu budete môcť zažiť niekoľko najlepších scénických miest v Európe. Vlaková ponuka jedál je lahodná a využíva čerstvé suroviny zakúpené na zastávkach pozdĺž cesty, vrátane homárov z Bretónska, paradajok z Provensálska a jahňacieho mäsa z Mont St. Michel. Ak máte radi vynikajúce jedlo a skvelú scenériu, zamilujete si túto cestu.

Trans-Siberian Express
Zlatý orol luxusných vlakov Trans-Siberian Express je 15-dňový výlet z Moskvy do Vladivostoku. Zastávky zahŕňajú jazero Baikal, Ulánbátar a Jekaterinburg. Populárna prehliadka vás prevedie pozdĺž pobrežím najväčšieho sladkovodného jazera na svete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like