Všetko okolo motora

»          Možno si hovoríte že motor nepotrebuje až takú údržbu ako si myslíte. No Práve naopak. O túto súčiastku sa treba starať aby nám vydržala čo najdlhšie. pretože motor nazývame takzvaným srdcom celého auta.

ferrari
 
Motor je súčiastka pri ktorom nikdy nevieme či nám priňom berie výkon alebo celkovú spotrebu auta. Motor o ako takú súčiastku by sme sa mali starať pravidelne a hlavne zodpovedne. Aj malá údržba nám pomôže predĺžiť životnosť motora.
 
»          Veľmi dôležité v tomto platí že údržbu motora by sme mali robiť aspoň raz za rok., pretože pri tejto  súčiastke  nikdy nevieme čo sa môže stať. Musíme ho pravidelne kontrolovať. musíme skontrolovať všetko do každého detailu teda či má správne vstrekovanie paliva do motora, či má dobrý zvuk, a či pri štarte nerapotá a podobne.

tuning
 
Ak sa objaví nejaká príčina snažte sa čo najrýchlejšie odstrániť. V nových autách sa málo kto vyzná v motoroch preto je dobré ak navštívite autorizovaný servis. Tam už povedia čo s motorom  je a približne koľko  vás bude stáť opráva , a podľa toho sa rozhodnete či vrazíte do toho peniaze alebo si zakúpite nové auto.
 
»          Taktiež je dobre ak  skontrolujete  všetky súčiastky okolo motora. Teda batériu, prísun všetkých olejov, prísun paliva a všetkého čo sa nachádza pod kapotou. Pretože aj malinká  chybička môže spôsobiť veľkú závadu.

motor
 
Preto ako som už spomínal aj malá údržba môže predĺžiť životnosť vášho auta. Ale už jedno či sa bude jednať o staršie činností auto údržba musíte robiť neustále aby ste nemali budúcnosti problémy nemuseli investovať ďalšie peniaze do opráv. Táto investícia sa vám neskôr vráti do životnosti auta Na ktorom môžete jazdiť ešte ďalšie roky. Nikdy preto nezabúdajte že čím skôr urobíte kontrolu tým lepšie pre vaše auto. Ak nechcete aby vás auto nechal na ceste preto dbajte na odporúčania mechanikov a urobte si kontrolu už teraz. Lebo ako som spomínal Nikdy neviete Kedy sa o tom môže pokaziť, môže sa pokaziť akurát vtedy keď ho budete najviac potrebovať.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like