Recenzia Oukitel K6

S novým K6, Oukitel zostal verný svojej tradícii a opäť uvádza na trh smartfón strednej triedy s obrovskou 6300mAh batériou. Zariadenie tiež obsahuje nový procesor Mediatek P23 Octacore, 2 duálne kamery, 6 GB RAM a 6-palcový displej Full HD + v pomere 18: 9. Keď porovnáme len zariadenia samotné, K6 je vylepšená K5000. Či K6 naozaj vydrží 3 dni, ako to propaguje výrobca, zistíte v nasledujúcej recenzii.

mobil

Na rozdiel od známych značiek, čínski výrobcovia väčšinou dodávajú svoje smartfóny s niekoľkými príslušenstvami. Spoločnosť Oukitel dodáva s K6 aj ďalšie vybavenie. Okrem balenia a inteligentného telefónu používatelia dostanú kábel USB-C, rýchlu nabíjačku, kábel OTG, adaptér z USB-C do konektora slúchadiel 3,5 mm a silikónový ochranný kryt. Oukitel je veľmi štedrý v tom, že poskytuje veľa ďalších doplnkov a používateľ je dobre pripravený na každodenný život pomocou smartfónu.

selfie

Kvalita dizajnu
Chyťte Oukitel K6 do ruky a okamžite si všimnete, že je ťažký. Smartfón váži až 260 g a je to kvôli obrovskej batérii, ktorá dosahuje nadpriemernú hĺbku až 11 mm. S ostatnými rozmermi 158,7 × 76,3 mm je zariadenie výzvou aj pre pomerne veľké ruky a vyžaduje si to zvyk. Avšak zvyšok kvality je skutočne presvedčivý.

počítač

Smartfóndominuje 6-palcovým displejom s pomerom 18: 9 a zakrivenými okrajmi. Telefón je ovládaný tlačidlami na obrazovke. Vďaka zbrúseným hranám sa K6 zdá byť relatívne malý s rozmermi 159x76mm. Nad panelom nájdete LED kontrolku, LED blesk a dva objektívy fotoaparátu. Displej je mierne zaoblený po stranách, ale výrazne splýva v čiernom kovovom ráme. USB-C port a mikrofón sú umiestnené v spodnej časti, tlačidlo pohotovostného režimu a ovládanie hlasitosti sa nachádzajú vpravo. Ohlas je celkom dobrý, ale nie dosť presvedčivý a to hlavne kvôli ich voľnej montáži. K6 neponúka pripojenie slúchadiel, takže musíte použiť dodaný adaptér, aby ste mohli počúvať hudbu pomocou slúchadiel.

5.0
01

You May Also Like