Filmy cez wi-fi

Doba ide dopredu a dnes už ani nekúpite televíziu bez wi-fi pripojenia. To je na nezaplatenie pokiaľ si chcete pozrieť film, ktorý práve nedávajú v televízií či beží ešte len v kinách a na on-line stránkach. Alebo ste sa dali na učenie cudzieho jazyka a pomáha vám pozeranie v cudzom jazyku? Existuje niekoľko slovenských, ale aj zahraničných stránok, kde si film či seriál pozriete rýchlo a kvalitne, v slovenčine či cudzom jazyku, s titulkami či bez, nový alebo starý film. Stačí mať len dobré pripojenie a overenú stránku a môžete pozerať kedy chcete, čo chcete. Na ktoré stránky sa teda oplatí pozrieť?

popcorn
 
Bombuj.eu                  Webová stránka, na ktorej nájdete najnovšie filmy aj seriály rôznych žánrov. Na výber máte medzi filmami dabovanými či s titulkami. Stačí si vybrať žáner a filtrovať môžete tiež rok vydania. S kvalitou budete určite spokojný a načítanie je vždy bez problémov. Ak čakáte na novinku, ktorá je vysielaná ešte len v kinách, netrvá dlhú dobu a objaví sa aj on-line.
                                             
Teevee.sk                   Rovnako ako na Bombuj aj na Teevee nájdete veľké množstvo filmov rôznych ročníkov. Výhodou je hodnotenie čsfd priamo na stránke pri názve filmu. Ľahko tak nájdete najlepšie hodnotené tituly. Čo sa týka seriálov, tie nenájdete priamo na tomto webe, ale budete presmerovaný na stránku topserialy.to, kde je najväčší výber.

video
                                                                                      
ORORO.TV               Ororo.tv je webová stránka, ktorá zhromažďuje desiatky seriálov a „TV šoviek“ v anglickom jazyku. Je vhodná najmä pre ľudí učiacich sa anglický jazyk, pretože obsahuje aj anglické titulky, ktoré urýchľujú zapamätávanie. Niektoré sú síce menej známe, ale nájdete tam tiež klasiku ako Sex v meste či Priatelia. Ďalšou časťou sú videá, ktoré predstavujú relácia, najmä tie z Ameriky. Známa je The Ellen Show, kedy si moderátorka Ellen pozýva známe osobnosti do štúdia a kladie im osobné otázky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like